Ieškantiems sodo namelio

Jeigu ieškote sodo namelio, patariame, pirmiausia, ieškokite namelio, kuris vizualiai patrauktų Jūsų dėmesį. Nes kaskart, kai pažvelgsite į savo kieme esantį sodą, o ten  pamatysite savo rąstinį namelį – Jūs visada turite būti patenkinti tuo, ką matote. Toks mūsų požiūris. Jūs turite būti patenkinti tuo, ką perkate.

Didelis sodo namelių pasirinkimas

„Euroditoje“ mes galime Jums pasiūlyti platesnį sodo namelių pasirinkimą, nei siūlo dauguma kitų sodo namų pardavėjų. Mes taip pat siūlome langus, skersinius stogų kraigus, įleidžiamas duris, viengubas bei dvigubas duris įstatomas centre ar paslinkus, sodo namelius su daugybe langų bei keletą namelių su dideliu pridėtų langų asortimentu.

Naujam vasarnamiui mes taip pat patariame pasirinkti aukštos kokybės stogų dangą. Mes Jums galime pasiūlyti fetro dangą ar net čerpių – puikų pasirinkimą mediniams nameliams. Tiekiame įvairių stilių bei spalvų čerpių.

Sodo namelių kokybė

Mes iš naujo apibrėžėme terminą „aukšta kokybė“, susijusį su mūsų sodo nameliais, durimis ir langais. Jeigu nuspręstumėte savo rąstinį namelį naudoti kaip namus ar paversti jį Jūsų kieme esančio sodelio dalimi, tuomet kaip standartą siūlome rinktis dvigubą langų įstiklinimą. Išimtis tik rąstinis namelis, kurio sienų storis yra 28 mm ir kurį naudosite sandėliavimui – tokiu atveju, pakanka viengubo langų įstiklinimo.

Beveik visi „Euroditos“ rąstiniai namai, sandėliavimo pašiūrės, garažai atkeliauja neremontuoti, išdžiovinti džiovinimo krosnyse. Patartina atsakingai prižiūrėti naujai pagamintus rąstinius sodo namelius. Naudojant tinkamai, Jūsų įsigyti sodo nameliai nepakeis savo spalvos maždaug 5 – 6 metus.

Gamindami sodo namelius ir kitus statinius sodui, gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medieną – sibirietiską spygliuočio medieną. Laikomės aukščiausių gamybos standartų, kurie yra pritaikyti ir pripažinti Europos didmeninkų ir vartotojų.

Sodo namelių gamybos procesas ir kokybė yra kontroliuojami  kiekviename gamybos etape.  Darbas vyksta su moderniausiais itališkais įrengimais, vokiška furnitūra, nuosava medienos paruošimo, džiovinimo ir saugojimo sistema, griežtai išlaikančia technologiškai leistiną drėgmės kiekį medienoje. Kokybę  užtikrinti taip pat padeda kruopšti atsakingų darbuotojų rankų darbo durų ir langų gamyba.

Rąstinių sodo namelių pakuotė

Rąstiniai sodo nameliai atkeliauja į Jūsų sodą supakuoti „vieno kambario“ rinkinyje. Viduje rasite visus rąstus, langus, duris, lentas grindims bei lentas stogui uždengti. Durys ir langai yra pilnai sukomplektuoti su spynomis ir raktais. Pridėta 3D surinkimo instrukcija, kurios pagalba patys, be didelių sunkumų, surinksite savo rąstinį sodo namelį.

Išdrįskite rinktis sodo namelį, vertą Jūsų

Mes skiriame daug dėmesio pardavimams tam, kad kiekvienam, ieškančiam namo savo sodui, galėtume pasiūlyti išskirtinių savybių rąstinius sodo namelius. Tad, jeigu ieškote sodo namelio, atitinkančio kokybės ir kainos santykį, išdrįskite rinktis sodo namelį, vertą Jūsų. Tiesiog užpildykite savo kontaktinius duomenis, o mes susisieksime su Jumis ir pateiksime sprendimus beveik visiems Jūsų tobulo gyvenimo sode atvejams.

Mūsų nuomone, tobuliausios idėjos atkeliauja iš mūsų pirkėjų, todėl mes nesakome, jog esame vieni geriausių Europoje, mes tai visi kartu išrėkiame!