Rastiniai namai=ekologiški namai?

Dažnai kalbėdami apie rastinius namus akcentuojame ekologiškumą, kaip vien iš svarbiausių jo privalumų. Gerai, kad esame statybininkai, o ne advokatai ir galime sau leisti vartoti plačius terminus… Advokatai, kuriems tikslumas ir aiškumas yra svarbiausias, su mumis nesutiktų. Bet apie tai kiek vėliau. Ar visi rastiniai namai yr... Skaityti daugiau.

Nestandartiniai mediniai namai – mūsų kasdienybė

Turbūt peržiūrinėdami mūsų kataloge esančių rastinių namelių modelius pamanėte, kad viskas labai standartizuota. Iš pirmo žvilgsnio taip ir yra, nes mūsų gamybos procesas yra labai stipriai standartizuotas, kad būtų pasiekiami kuo efektyvesni rezultatai, tačiau… visada galime pagaminti nestandartinius rastinius na... Skaityti daugiau.

Pasistatėte rąstinį namą? Kas toliau?

Pasistatėte sodo namą? Norite vasaros vakarus jaukiai leisti prie židinio, o gal pasikviesti draugų ir mėgautis ypatinga aplinka, kurią sukuria rąstiniai namai? Norėtųsi, jog būtų daugiau sėkmingai užbaigtų statyti namų projektų – namo šeimininkas turėtų žinoti svarbius aspektus, kuriuos reiktų atlikti pastačius sien... Skaityti daugiau.

Ieškantiems sodo namelio

Jeigu ieškote sodo namelio, patariame, pirmiausia, ieškokite namelio, kuris vizualiai patrauktų Jūsų dėmesį. Nes kaskart, kai pažvelgsite į savo kieme esantį sodą, o ten  pamatysite savo rąstinį namelį – Jūs visada turite būti patenkinti tuo, ką matote. Toks mūsų požiūris. Jūs turite būti patenkinti tuo, ką perkate. Di... Skaityti daugiau.

Eurodita/Sodonamas

PAŠAUKIMAS Konkurencijai pasaulinėje sodo namelių rinkoje nuolat aštrėjant, kompanijos „Eurodita” pašaukimas nesikeičia – tarnauti išmintingų ir toliaregių prekybininkų interesui. Nuo geriausių medžiagų atrankos iki produkto pristatymo – visi mūsų verslo procesai tarnauja mūsų B2B partnerių Europoje... Skaityti daugiau.