Apie Sodo namas

Sodo namelių parduotuvė internete pavadinimu SODO NAMAS gimė jau nuo 1994-ųjų metų tarptautinėje rinkoje dirbančios įmonės dėka, rinkoje atpažįstamos prekės ženklo pavadinimu -Eurodita. Lig šiol dirbome Europos rinkai, sodo namelius, garažus, pirtis, duris ir langus gamindami didmenos pirkėjams.

Augant vietinės rinkos vartojimui ir poreikiui kokybiškam gaminiui Lietuvoje, nusprendėme sodo namelius pasiūlyti ir Lietuvos rinkai SODO NAMAS prekinio ženklo pavadinimu. Mūsų daugiametis įdirbis nenuėjo veltui, turime stiprias sodo namų gamybos ir pardavimų pozicijas tarptautinėje rinkoje, o Euridita prekinį ženklą puikiai žino ir vertina didžioji dalis Europos. Pagrindiniai mūsų klientai – didžiausi Europos medinių namų pardavėjai. Tokių namų mūsų įmonė pagamina daugiau nei 500 vienetų per mėnesį.

Šiuo metu sodonamas.lt siūlomi 45 mm/68 mm/90 mm storio obliuotų sibirinių eglių rąstų gaminiai ir parduodami namai sodui: sodo nameliai, mediniai vasarnamiai, karkasiniai namai, rastiniai namai, garažai, durys, langai.

Klijuoto tašo namus siūlome pagamintus iš 135mm / 180mm / 200mm / 220mm storio sibirinės eglės rąstų.

 

 

 
 

 

 

 

 

Jeigu ieškote sodo namelio, Jūsų pasirinkimas aplankyti bene didžiausią sodo namelių parduotuvę internete sodonamas.lt, nenuvils Jūsų, nes UAB „Eurodita“ gali pasiūlyti Jums platesnį namelių pasirinkimą nei dauguma kitų sodo namų pardavėjų.

 

Sodo namelių ir kitų statinių sodui kokybė

Kokybė – pagrindinis mūsų šūkis. Mūsų išskirtinumas yra tas, kad gamindami sodo namelius ir kitus statinius sodui, gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medieną - sibirietiską spygliuočio medieną. Laikomės aukščiausių gamybos standartų, kurie yra pritaikyti ir pripažinti Europos didmeninkų ir vartotojų.

Sodo namelių gamybos procesas ir kokybė yra kontroliuojami  kiekviename gamybos etape.  Darbas vyksta su moderniausiais itališkais įrengimais, vokiška furnitūra, nuosava medienos paruošimo, džiovinimo ir saugojimo sistema, griežtai išlaikančia technologiškai leistiną drėgmės kiekį medienoje. Kokybę  užtikrinti taip pat padeda kruopšti atsakingų darbuotojų rankų darbo durų ir langų gamyba.

Mes garantuojame sodo namelių ir kitų savo gaminių iš medienos kokybę ir džiaugiamės  gausėjančiu savo produkcijos sodui asortimentu bei kasmet augančiu pardavimų ir klientų skaičiumi. Ilgametis bendradarbiavimas su nuolat grįžtančiais klientais ir jų rekomendacijos – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Nesakome, kad mūsų gaminių kokybė geriausia Europoje – tai tvirtina mūsų klientai. Kviečiame tuo įsitikinti ir Jus! O mes pasirūpinsime, kad Jūsų sodo namelis būtų jaukus ir patogus, puoštų ne tik sodą, bet džiugintų ir Jūsų širdį!